چرا در موزه ها از ویدئو وال ها استفاده می شود؟

موزه های مدرن، گالری ها و مراکز تجاری به عنوان خیر مقدم گفتن و تبریک به مهمانان و بازدیدکنندگان از فن آوری صفحه نمایش های جدید با نام ویدیو وال استفاده می کنند. به طور خاص ویدیو وال برای محل های عمومی طراحی شده است. ویدیو وال ها تصاویری نفس گیری و تعاملی ایجاد می کنند که می تواند شرایط الهام بخشی برای بازدید کنندگان ایجاد کند.

چرا در موزه ها از ویدئو وال ها استفاده می شود؟

 این صفحه نمایش ها به واسطه روشنایی بالا و فلز فریم طراحی محکمی که دارد دارای استحکام بالایی برای مراکزی مانند موزه می باشد. یکی از جذابیت های این صفحه نمایش ها، فن آوری کاشی شده آن می باشد که موجب جذب بازدیدکنندگان می شود.
ویدئو وال ها برای ایجاد پس زمینه منحصر به فرد و یا نقاط کانونی چشم نواز در طراحی نمایشگاه یا موزه پر کاربرد هستند. ویدئو وال ها بدون درز در کنار هم قرار می گیرند و صفحه نمایش شگفت انگیزی ایجاد می کنند.

از این صفحه نمایش ها با فرمت کوچک برای کارکنان، تا  ویدئو وال های چند لمسی بزرگتر برای بازدیدکنندگان قابل استفاده است که موزه داران به واسطه آن می توانند داستان های به یاد ماندنی را بگویند و مهمانان را در یک دنیایی از اطلاعات و الهام بخش غوطه ور کنند.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked