تاثیر استفاده از ویدئو وال بر تالار بورس

وجوه نقدی که افراد یک جامعه از تفاوت درآمد و مخارجشان حاصل می شود همیشه از نظر امنیتی مایه نگرانی و دغدغه آنها بوده است ؛ اینکه چگونه آن را خرج کرده و یا به سرمایه گذاری مبادرت ورزند و یا حتی چگونگی سرمایه گذاری این وجوه نقد باعث سردرگمی و آزردگی خاطر افراد است .

سرمایه گذاری انواع مختلفی دارد ، اما یک نوع  سرمایگذاری که علاوه بر کسب درآمد باعث ایجاد هیجان نیز می شود سرمایه گذاری در بورس است.

تالارهای بورس مکانی می باشد که شرکت ها سهام یا محصولات خود را برای متقاضیان عرضه می کنند . در نتیجه همیشه از ازدحام و شلوغی خاصی برخوردار است و کارگزاران بورس درصدد اطلاع رسانی دقیق و صحیح به افراد با توجه به این شلوغی می باشد . یکی از وسایل بسیار کاربردی در تالارهای بورس ویدئو وال می باشد .

ویدئو وال یک سیستم شامل ترکیب چندین نمایشگر برای نشان دادن یک تصویر واحد با توجه به منابع مختلف است .

با توجه به شلوغی و اهمیت اطلاع رسانی برای همه مراجعه کنندگان در تالارهای بورس ، ویدئو وال ابزاری مهم و اساسی در این مکان ها می باشد .

نشان دادن لحظه ای قیمت ها ، کاهش یا افزایش قیمت ها برای مقایسه بهتر ، نشان دادن روند دوره ای یک سهام در طول دوره ای خاص ، باز یا بسته بودن یک سهام برای عرضه و غیره تنها گوشه ای از کاربردهای وسیع این سیستم در تالارهای بورس می باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

Your email address will not be published. Required fields are marked